Curriculum vitae

Výtvarné tvorbě se věnuje od 25 let, kdy prezentovata své první malby na plátno a akvarely. Poté začala vystavovat ve východních Čechách (např. v Častolovicích, Opočně, Dobrušce a Rychnově nad Kněžnou) a později i v Pardubicích, Znojmě, Liberci, Vlašimi a jinde. Má za sebou více než 20 samostatných výstav.
Maluje převážně olejomalby, ráda však pracuje i s jinými technikami malby, kresby, grafiky a malby na hedvábí. Její obrazy jsou víceméně realistické, v poslední době však využívá i symbolismus a kvůli své práci arteterapeuta se snaží se pracovat s prožitkem a výtvarně jej zaznamenat.
Mimo to se věnuje také lektorské činnosti, přes 10 let vyučuje v rámci DDM a Oblastní galerie děti a dospělé základům výtvarných a grafických technik a pořádá výtvarné tábory pro děti. V posledních dvou letech rovněž uspořádala pobyty zaměřené na výtvarnou arteterapii.
Pracovala  jako pedagog volného času ve výtvarné dílně v uprchlickém táboře v Kostelci nad Orlicí, poté jako arteterapeut v Domově pro seniory a nyní jako arteterapeut v Psychiatrické léčebně v Bohnicích.
 

• Vzdělání:

-  SPŠ textilní (obor oděvnictví)
-  VŠ strojní a textilní v Liberci (toho času Technická univerzita)
- „Arteterapie“ v rámci celoživotního vzdělávání na Masarykově univerzitě v Brně
 
 
 

·        Hostovala na přednáškách a workshopech o arteterapii:

·        Celostátní sjezd pracovníků DDM v Hradci králové – říjen 2011

·        Správa uprchlických zařízení v Praze pro pracovníky volnočasových center v Pobytových a příjmových střediscích pro žadatele o azyl. – květen 2012, říjen 2013

·        X.Konference ČASP o.s. ( Universita Palackého v Olomouci ) „Svoboda myšlení aneb kreativita (ne)všedních dnů“- březen 2013